Vanaf 18 februari 2008 bestaat Villa Le Monde.
Maar wie en wat zit daar achter??
Wie?
Josette Bierhuizen-Hermes (9-3-1973)
Serge Bierhuizen (9-3-1973 (puur toeval… Josette is 1,5 uur ouder))
Jet Bierhuizen (2-12-2005)
Suus Bierhuizen (29-9-2009)
Van waar?
IJhorst, Overijssel in Nederland.
Oorspronkelijk?
Josette en Serge zijn geboren in Rotterdam
en tot november 2004 daar of in de buurt woonachtig geweest.
Relatie vanaf en getrouwd?
10 oktober 1992 is de relatie ontstaan en op 2 oktober 2004 te Delfshaven, Rotterdam, getrouwd.
Uit wat voor familie?
Josette haar vader was vrachtwagen chauffeur
en haar moeder was verkoopster in een kledingzaak.
Serge komt uit een slagersgezin.
Alle vier de ouders genieten nu van hun “ouwe”dag.
Beroep?
Josette is Nurse Practitioner (te vergelijken met een arts assistent) op de neonatologie afdeling van de Isala Klinieken te Zwolle.
Serge is activiteiten/evenementen manager geweest en heeft management functies in diverse soorten horeca bedrijven bekleed.
Wat willen wij met Villa Le Monde?
De gasten het naar hun zin maken. Een goed bed, een goede douche, een goed ontbijt en een lekker drankje bieden. Dat zijn de beginselen maar wel van essentieel belang.
Tevens bieden wij een menukaart en kunnen wij zorgen voor luxe catering.
Serge nog steeds aan het organiseren?
Wat ooit als een hobby begon werd aan het begin van deze eeuw een baan voor Serge. Evenementen en (sportieve) activiteiten organiseren. Zelfstandig en of voor bedrijven heeft hij dat gedaan tot aan de overstap naar de Ardennen.
Deze uit de hand gelopen 'hobby' is in de Ardennen gewoon voortgezet want het gebied heeft vele mogelijkheden hier toe.
Sportieve arrangementen worden voor de gasten op maat georganiseerd.
Dit kan voor zowel enkele gasten tot (familie/vrienden) groepen en bedrijven.
Kijk gerust bij de pagina "Sportieve arran." voor voorbeelden of klik hier.
Bij "Familie/Groep/Bedrijf" staan nog wat leuke activiteiten die wij geheel zelf verzorgen, klik hier.
Reizen…
Dat is de grote passie van ons. Behalve op Antarctica hebben wij op alle werelddelen rondgezworven. De sfeer zoals wij die graag hadden tijdens die trips, die tot 3 maanden konden duren, proberen wij nu over te brengen op onze gasten. De 4 gastenkamers krijgen daarom bijvoorbeeld ook geen kamer nummers maar muzieknummers op hun deur. Deze nummers corresponderen met nummers waar wij een herinnering aan hebben tijdens de vele reizen over moeder aarde.
Vandaar ook de slogan: Overnachten in een wereldse omgeving.
Uiteraard hopen wij u in ons verblijf te mogen verwelkomen.
Met vriendelijke groet,
Serge, Josette, Jet en Suus Bierhuizen
- Artikel uit de Heraut, krant van Lansingerland (Berkel en Roderijs, Bergschenhoek en Bleiswijk, nabij Rotterdam)
-word gerust lid van de Villa Le Monde Hyves spot van de Villa le Monde Kabouter Universiteit Hyves, LinkedIn Villa le Monde of Twitter
-onze reissite herbiejet.waarbenjij.nu
-kort emigratie verhaal
Onze slogan: 'Noem het een hotel, pension, hostel, bed and breakfast, logies ontbijt, Chambre d'hotes, gite, groepsaccomodatie. Wij noemen het een flexibel overnachtingadres voor koppels, gezinnen, families, (vrienden) groepen en bedrijven!!!'